ZAWODNICY AZS-AWF WROCŁAW MISTRZAMI EUROPY W LEKKIEJ ATLETYCE

Strona główna » Aktualności » ZAWODNICY AZS-AWF WROCŁAW MISTRZAMI EUROPY W LEKKIEJ ATLETYCE

W dniach 9-11 sierpnia w Bydgoszczy odbywały sie Drużynowe mistrzostwa Europy w lekkiej Atletyce. Polska ekipa po raz pierwszy w historii wygrała zawody i została Drużynowym Mistrzem Europy!
Do reprezentowania biało-czerwonych barw zostało powołanych troje naszych zawodników.
Joanna Linkiewicz (trener Marek Rożej), startowała w biegu na 400m ppł i po imponującym finiszu zajęła 3 miejsce z wynikiem 55,67s.
Rafał Omelko (trener Jacek Skrzypiński) wystąpił w biegu na 400m oraz w sztafecie 4x400m. W biegu na 400m zajął 4 miejsce z wynikiem 46,40s natomiast  w sztafecie 4x400m 3 miejsce z wynikiem 3:02,56.
Natalia Kaczmarek (trener Marek Rożej) była zawodniczką rezerwową zwycieskiej sztafety 4x400m
Gratulacje dla zawodników oraz ich trenerów!