Wolontariat

Strona główna » Wolontariat

Wolontariat to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych… ale przede wszystkim świetna zabawa oraz masa pozytywnej energii! Warto tej energii zaczerpnąć w KS AZS-AWF Wrocław!

Główną korzyścią którą zyskuje wolontariusz jest możliwość zdobycia wiedzy, nowych umiejętności oraz doświadczenia, które zapewnią mu lepszą pozycję na rynku pracy. W trakcie realizacji zadań wolontariusz zyskuje:

-nowe znajomości i kontakty,
-praktyczną wiedzę i umiejętności ,
-wstęp do miejscy tylko dla obsługi,
-możliwość rozwoju takich cech jak komunikatywność, samoocena, cierpliwość, sprawność i szybkość w działaniu, organizacja pracy, odpowiedzialność.
Dodatkowym atutem pracy wolontariusza jest udział w bezpłatnych szkoleniach, pojawiających się przy okazji organizowania różnych wydarzeń sportowych, zaś po zakończeniu współpracy wolontariusz otrzyma referencje, ma też możliwość zaliczenia części praktyk a nawet kontynuowania współpracy w przyszłości.
Wielkim wydarzeniem angażującym około 150 wolontariuszy było przygotowanie i czuwanie nad przebiegiem Dolnośląskiego Święta Sportu, które odbyło się w maju 2014 roku na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
 
Obecnie wolontariat / staż w Klubie Sportowym AZS-AWF Wrocław odbywają dwie studentki Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu; są to Ola Szelatyńska oraz Daria Rudnik. Obie stażystki pracują w biurze KS AZS- AWF od maja bieżącego roku.
 
Zapraszamy do wspólpracy


 

Więcej informacji pod adresem:

http://www.dss.azs.awf.wroc.pl/