Udany występ drużyny FLOW AZS AWF Wrocław w Kwalifikacjach do Halowych Mistrzostw Polski w Ultimate!

Strona główna » Aktualności » Udany występ drużyny FLOW AZS AWF Wrocław w Kwalifikacjach do Halowych Mistrzostw Polski w Ultimate!

W minioną sobotę (8.02.15) w Katowicach odbyły się Kwalifikację Regionu Południowego do Halowych Mistrzostw Polski w Ultimate, które odbywać się będą 28.02 – 1.03.2015r we Wrocławiu.
Spośród dziewięciu drużyn zgłoszonych do Kwalifikacji, tylko 4 pierwsze uzyskiwały awans i możliwość grania w Halowych Mistrzostwach Polski.
Sekcja Ultimate AZS AWF Wrocław, pojechała do Katowic wystawiając  3 składy:
FLOW AZS AWF I
FLOW AZS AWF II
FLOW  JUNIOR AZS AWF

Po zaciętej i rywalizacji zajęliśmy następujące miejsca:

IX miejsce FLOW JUNIOR, trzeba zauważyć, iż była to najmłodsza drużyna nie tylko na Kwalifikacjach Regionu Południowego, ale też  najmłodsza, która wystartowała w Kwalifikacjach w pozostałych regionach Polski. Mimo swojego młodego wieku i dużo mniejszego doświadczenia, walczyli z seniorskimi drużynami jak równy z równym! Trenerzy sekcji juniorskiej są bardzo zadowoleni z występu swoich podopiecznych. Są też pewni, że mecze które mieli okazję zagrać dały im sporą lekcję Ultimate i masę doświadczenia, która już niedługo zaowocuję.

VII miejsce FLOW AZS AWF skład II – drużyna ta składała się częściowo z osób dopiero zaczynających przygodę z Ultimate, oraz zawodników trenujących nieco dłużej, ale nie ‘łapiących się’ jeszcze do pierwszego składu.

I miejsce zajął I skład drużyny FLOW AZS AWF Wrocław, wygrywając wszystkie mecze w swojej grupie, oraz pokonując w finale obecnych Halowych Mistrzów Polski – drużynę z Sosnowca.
Możemy również pochwalić się, iż zawodnicy I składu, dostali wyróżniania dla najbardziej wartościowych graczy turnieju.
WMVP zdobyła Aleksandra Szyrwiel
MVP zdobył Bartłomiej Specjał

Ten bardzo dobry występ zawodników Naszej sekcji sprawił, iż drużyna FLOW z Wrocławia została rozstawiona z numerem 1 do Halowych Mistrzostw Polski, w których weźmie udział 16 najlepszych drużyn z całej Polski !

Wszystkich kibiców oraz wszystkie osoby zainteresowane tym sportem zapraszamy, do kibicowania na żywo wrocławskiej drużynie!
Halowe Mistrzostwa Polski odbędą się na przełomie lutego i marca we Wrocławiu!
Miejsce :  Olimpijski Football Club (balon, tuż przy wjeździe na Stadion Olimpijski).

ZAPRASZAMY!
GO!  FLOW!