Strona główna » Aktualności » Sześć medali z Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Teakwondo
Bardzo dobre wieści sportowe naszej sekcji taekwondo olimpijskiego.

Sześć medali z ostatnich Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zdobyły nasze zawodniczki i zawodnik z ostatnich dwóch turniejów rangi Mistrzostw Polski. W kategorii kadetek bezapelacyjnie najlepsza Maja Maroszek dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium,a jej koleżanka klubowa Nikola Janik zdobyła srebrny i brązowy krążek z tego samego turnieju  (OOM 12-14.05.2019 r. Ostrowiec Świętokrzyski). Niewiele brakowałoby a Nikola zdobyłaby dwa złote. Dwa tygodnie później na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców (24-26.05.2019 r. Płock) Kornel Klepak i Zuzanna Kapera zdobyli brązowe krążki, a Nela Kusak i Maria Radoman punktowane piąte miejsca. Taki wynik naprawdę napawa wielkim optymizmem na przyszłość. Szczerze gratulujemy i liczymy na więcej. Za kilka dni kolejny start tym razem na Pucharze Świata w Innsbrucku. Relacja wkrótce.