Trenerzy

Strona główna » Snowboard » Trenerzy
Dr Piotr Kunysz
tel. 604 615 856
 
Pracownik Zespołu Zimowych i Turystycznych Form Rekreacji Ruchowej, wieloletni kierownik Zespołu Sportów Zimowych. Prezes Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, Trener II klasy, Instruktor Wykładowca SITS, Instruktor IVSI.

Ponadto dr Piotr Kunysz jest głównym autorem podręczników o zasięgu ogólnopolskim:

1)       Snowboard – śladami instruktora – 6 wydań, ponad 12 tyś sprzedanych egzemplarzy
2)      Kitesurfing – łatwy i bezpieczny – 3 wydania, ponad 3 tyś sprzedanych egzemplarzy

a także współautorem podręczników i programów:

1)      Snowboard – technika, metodyka, szkolenie
2)      Teoretyczne podstawy wybranych dyscyplin zimowych
3)      Snowboard – gry, zabawy i ćwiczenia
4)      Program nauczania snowboardu SITS

Dodatkowo w roku 1998 był głównym konsultantem tłumaczenia książki ”Snowboard”, autorstwa Piusa Dieslera, wydanej przez wydawnictwo BK z Wrocławia.

W 2011 roku reprezentował polskie środowisko instruktorów snowboardu na Międzynarodowym Kongresie INTERSKI w ST. Anton a w 2013  w Alpe D Huez na IVSI  Congress. Prezentowana przez dr Piotra Kunysza praca pt. „Selection test for beginners groups in snowboard” spotkała się z dużym uznaniem a prezes światowej organizacji  wystąpił o wyróżnienie prezentowanego referatu.


Katarzyna Pokój

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Skończyła studia na Wydziale Wychowania Fizycznego ze specjalnością Menadżer Sportu. Wieloletnia siatkarka, od kilkunastu lat związana ze snowboardem i kitesurfingiem. Instruktor i menedżer szkół snowboardu i kitesurfingu. Skutecznie łączy pasję z pracą, cechuje ją duża skala cierpliwości co owocuje szybkim progresem wychowanków na wodzie i śniegu.Uprawnienia:Trener Snowboardu SITS, Instruktor IVSI, Instruktor POIK level 2.