Puchar Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim

Strona główna » Aktualności » Puchar Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim

W miniony weekend 26 – 27.03.2021 w hotelu Sangate Airport w Warszawie odbył się Puchar Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Dobrze na wyżej wymienionych zawodach wystąpiła nasza reprezentacja w składzie Maja Maroszek, Miłosz Okrutnik i Kornel Klepak. Maja zdobyła drugie miejsce w swojej kategorii wagowej, przegrała nieznacznie finał 15 : 14 prowadząc przez prawie cały pojedynek. Jeszcze na 8 sekund przed końcem walki wynik była 14 : 9 dla naszej zawodniczki, jednak dwa drobne błędy spowodowała, iż w ostatnich sekundach walki straciła prowadzenie. Równie dobrze spisali się Miłosz z Kornelem którzy odpadli dopiero w 1/4 finału. Obaj zawodnicy zajęli punktowane 5te miejsce. Gratulujemy i liczymy na więcej podobnych sukcesów.