Mistrzostwa Polski Młodzieżówców w Obornikach Śląskich

Strona główna » Aktualności » Mistrzostwa Polski Młodzieżówców w Obornikach Śląskich

W dniach 30-31 marca odbyły się w Obornikach Śląskich Mistrzostwa Polski Młodzieżówców. Świetnie zaprezentowali się na nich podopieczni trenera Pawła Krawczyka. W kategorii kobiet indywidualnie Karolina Mazanek zdobyła srebrny medal a Julia Kolanko brązowy. W rywalizacji drużyn nasze zawodniczki w składzie: Karolina Mazanek, Julia Kolanko, Weronika Rabczewska oraz Wiktoria Krakowska wywalczyły srebrny medal. Na pochwałę zasługuje również postawa chłopaków(Paweł Boroń, Michał Zamiar i Filip Ralko) którzy najpierw pokonali faworyzowaną drużynę AZS AWF Kraków a następnie walczyli bardzo ambitnie i nieznacznie przegrali 2 mecze w strefie medalowej zajmując 4 miejsce.