Strona główna » Aktualności » Judoczki KS AZS-AWF Wrocław wicemistrzyniami Polski. Medale U.Hofman i R.Kozłowskiego

Świetnie spisali się zawodnicy sekcji judo na zakończonych w Opolu Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek. W turnieju indywidualnym brązowe medale po emocjonujących walkach zdobyli Urszula Hofman w kat. 70 kg i Rafał Kozłowski w kat. 90 kg. O krok od medalu był Michał Dyba w kategorii 60 kg, który minimalnie przegrał walkę o brązowy medal i zajął 5 miejsce. Na 7 pozycjach turniej zakończyli: Paulina Przyczyna i Daniel Moskal.

Nasze zawodniczki bardzo dobrze zaprezentowały się w turnieju drużynowym ulegając tylko w finale ekipie Czarnych Bytom i zdobywając srebrny medal. Dziewczyny walczyły w składzie: A. Perenc, A. Dąbrowska, A. Książek, U. Hofman, P. Przyczyna, A. Langiewicz i E. Mioducka.