Zawody

OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W PŁYWANIU ARTYSTYCZNYM (SYNCHRONICZNYM) 2020 BIELAWA

W dniu 19 grudnia odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w pływaniu artystycznym.

(1-3.07.2018)

W dniach 1-3 lipca 2018 na Termach Maltańskivh w Poznaniu odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu synchronicznym.

Nasze zawodniczki zaprezentowały się w 4 konkurencjach:

– SOLO: 6 miejsce Martyna Wójcik,
miejsce 7 Julia Świsterska oraz miejsce 15- Weronika Seniura,
-DUET: 4 miejsce Julia Świsterska i Martyna Wójcik,
-ZESPÓŁ: 4 miejsce,
-KOMBINACJA: 4 miejsce.

Zespół i kombinację zawodniczki popłyneły w składzie: Martyna Wójcik, Julia Świsterska, Martyna Szamburska, Weronika Seniura, Jagoda Kruszewska i Maja Agaciak.

W klasyfikacji punktowej klubów KS AZS AWF Wrocław zajął 4 miejsce.

Dziewczęta świetnie się zaprezentowały realizując założenia własne i trenerek. Zbierały również pochwały sędzin z innych klubów.

Gratulujemy wyników i wytrwałości na treningach. Sezon zdecydowanie można uznać za udany!

MIĘDZYSTREFOWE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK
(Wrocław, 17 czerwca 2018)
17 czerwca 2018 na basenie przy Hotelu Gem we Wrocławiu odbyły się Międzystrefowe Mistrzostwa Młodziczek.
Nasze zawodniczki wystartowały w konkurencji zespołów, kombinacji duetów oraz figur.
Wszystkie zawodniczki bardzo dobrze się zaprezentowały.

Do najważniejszych osiągnięć należą:

4 miejsce w konkurencji kombinacji zawodniczki KS AZS AWF Wrocław, które wystąpiły w składzie: Jagoda Kruszewska, Natalia Drohomirecka, Adrianna Paluch, Lena Turowska, Magdalena Czarny, Antonina Filipiak,

6 miejsce w konkurencji indywidualnej figur dla Jagody Kruszewskiej

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie:

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerkom.
Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów i wsparcie dla zawodniczek.

Konkurencja kombinacji seniorek

BRĄZOWY MEDAL w składzie: Wiktoria Frąszczak, Adrianna Aleksak, Martyna Wójcik, Weronika Seniura, Julia Świsterska, Martyna Szamburska, Nadia Hoffman, Maja Agaciak, Jagoda Kruszewska

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 15

Konkurencja ZESPOŁÓW

BRĄZOWY MEDAL  – zespół w składzie: Julia Świsterska, Martyna Wójcik, Weronika Seniura, Maja Agaciak, Martyna Szamburska, Nadia Hoffman,  Jagoda Kruszewska

SUKCES ALEKSANDRY GACEK

Podczas rozegranych w dniach 23-24. 05.2015 r., Mistrzostw Polski Seniorek w Pływaniu Synchronicznym Aleksandra Gacek została dwukrotnie Wicemistrzynią Polski zdobywając:

– srebrny medal w konkurencji solo techniczne z wynikiem 67,2550 pkt.
– srebrny medal w konkurencji solo dowolne z wynikiem 70,2333 pkt.

Gratulujemy Ci Olu!

W rywalizacji sportowej w kategorii wiekowej Juniorek Polski Juniorek Młodszych

7 miejsce konkurencji duetów wywalczyły Adrianna Aleksak i Wiktoria Frąszczak (z wynikiem 112.6734).

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 25-26.04.2015 r.
SUKCES WIKTORII FRĄSZCZAK I ADRIANNY ALEKSAK!

Podczas zawodów rozegranych w Bielawie 4 miejsce w konkurencji duetów zdobyły reprezentantki KS
AZS-AWF WROCŁAW – Wiktoria Frąszczak i Adrianna Aleksak uzyskując  wynik 111,6612. W Konkurencji solo Wiktoria uplasowała się na 7 miejscu z wynikiem 110,7334. W konkurencji figur obie zawodniczki znacznie poprawiły swoje rezultaty z ubiegłego roku (!).
Gratulujemy współautorom sukcesu – Rodzicom zawodniczek.
W zawodach zaprezentowały się nasze maluchy Z KS AZS-AWF i zaprzyjaźnionego Międzyszkolnego Klubu sportowego Juvenia Wrocław, które zdobywały doświadczenie, dzielnie startowały i kibicowały starszym koleżankom.
W kombinacji 6 miejsce zdobyły: Szyda Dominika, Świsterska Julia, Wójcik Martyna, Seniura Weronika, Kilian Gabriela, Marciniak Zuzanna, Stefańska Natalia, Rałowska Roksana, Jędrzejewska Magdalena, Krajcer Karolina (MKS JUVENIA WROCŁAW)

W konkurencji zespołów 9 miejsce zdobyły: Szyda Dominika, Świsterska Julia, Wójcik Martyna, Seniura Weronika, Kilian Gabriela, Marciniak Zuzanna, Stefańska Natalia, Rałowska Roksana ( MKS JUVENIA WROCŁAW).

a 11 miejsce wywalczyły: Kruszewska Jagoda, Żuk Martyna, Sienniak Agata, Witkowska Hanna, Drohomirecka Natalia (KS AZS-AWF WROCŁAW) !

W dniach 27-28.02.2015 r. odbył się Międzynarodowy Miting Poznań Cup w pływaniu synchronicznym. W konkurencji solo techniczne seniorek nasza Aleksandra Gacek okazała się najlepszą Polką i wywalczyła w pięknym stylu brązowy medal.
W konkurencji solo dowolne Ola zdobyła również brązowy medal a ponieważ uzyskała taki sam rezultat jak Sandra Kaczmarek z AZS-AWF Poznań, wspólnie stanęły na trzecim stopniu podium. W dwuboju (solo dowolne i solo techniczne) trzecie miejsce ponownie zdobyła Aleksandra Gacek.
W konkurencji duetów pięknie zaprezentowały się  Wiktoria Frąszczak i  Adrianna Aleksak (najmłodsza zawodniczka na zawodach), które zdobywały doświadczenie i potwierdziły swój potencjał sportowy.
Gratulujemy Wiktorii Frąszczak pierwszego startu w konkurencji solowej  i uzyskania bardzo dobrego rezultatu sportowego.

A Klubowi AZS-AWF WROCŁAW DZIĘKUJEMY, za  wsparcie i możliwość spokojnego trenowania w profesjonalnych warunkach i sportowej atmosferze.